فرآیند خنک کننده ، CoolMaster

چکارآمد ، سریع و صرفه جویی در انرژی-فرآیند جدید خنک کننده mycon CoolMaster امکانات جدیدی را باز می کند.
 
 
عملکرد نزدیک به صفر زباله
CoolMaster - جدیدترین دستگاه mycon برای خنک کردن جزئی اجزاء به عنوان یک سیستم باز یا بسته استفاده می شود. در طول استفاده طولانی مدت ، مواد عملیاتی را می توان به طور کامل پردازش کرد تا بتوان از آنها مجددا استفاده کرد.
 
CoolMaster سطوح را تا دمای 70- درجه سانتی گراد به سرعت و به طور موثر خنک می کند. سرمایش جزئی نیز امکان پذیر است. برای مثال دستیابی به چنین دمای پایینی قيمت پي ال سي دلتا هنگام تمیز کردن سطوح آلوده و جداسازی قطعات چسبیده دارای مزایایی است. سايت اتوماسيون صنعتي مناطق اتصال اجزاء در اثر دمای انجماد شکننده می شوند که جداسازی آسان را ممکن می سازد.
 
حذف یک بوش برنزی چسب دار CoolMaster ، فرایند خنک کننده جدید mycon ، در اولین کاربرد آن در زمینه خطوط اکستروژن در تولید کننده مشهور قطعات الاستومر برای بخشهای مختلف موفقیت فوری داشته است: استوانه های چاپ ، غلطک های صنعتی و قالبهای الاستومر به
 
تولید کننده غلتک دارای چندین کارخانه اکستروژن است. Tecuma Systems GmbH از Osnabrück از آنها در بهینه سازی محصول در بخش تولید غلتک پشتیبانی می کند.
 
mycon با دانشگاه پادربورن و دانشگاه علوم کاربردی Ham-Lippstadt برای توسعه بیشتر این فرایند همکاری می کند. هدف اصلی تسهیل جداسازی قطعات بدنه خودرو است. با این حال ، روش CoolMaster در بسیاری از بخشهای صنعتی کاربردهای بالقوه ای دارد و mycon برای همکاری در همه زمینه ها در این زمینه باز است.
اندازه گیری فاصله صنعتی با استفاده از سنسورهای سیم کش قوی.
 
 
سیم سنسور WPS-K100
حسگرهای سیم کش Micro-EpsilonSENSOR WPS-K برای جابجایی صنعتی و اندازه گیری فاصله طراحی شده اند. اینها به دلیل دقت و قابلیت اطمینان خود برجسته می شوند. علاوه بر این ، نصب آنها آسان است. نسبت قیمت/عملکرد آنها این سنسورهای سیم کش را به یک راه حل مطلوب برای برنامه های سری هم برای برنامه های داخلی و هم برای فضای باز تبدیل می کند.
 
حسگرهای سیم کشی wireSENSOR WPS-K100 مخصوص Micro-Epsilon به ویژه برای کاربردهای صنعتی که شامل تعداد زیادی قطعه در برنامه های نصب شده است ، یک راه حل اقتصادی است. آنها وظایف اندازه گیری را با بالاترین دقت حل می کنند و در عین حال در محدوده قیمت اقتصادی هستند.
 
محفظه پلاستیکی تقویت شده با الیاف شیشه با فضاهای جداگانه درام و فنر از سنسور در برابر تأثیرات خارجی محافظت می کند ، که باعث می شود در داخل و خارج از منزل استفاده شود.
 
محدوده اندازه گیری ، ضخامت سیم یا انتخاب خروجی ها را می توان قيمت پي ال سي دلتا در هر زمان به راحتی با کارهای اندازه گیری فردی تطبیق داد.
 
سنسورها با محدوده اندازه گیری از 1.5 متر تا 5 متر کار می کنند و سايت اتوماسيون صنعتي عمدتا اندازه گیری فاصله و موقعیت را در ماشین های متحرک ، جرثقیل ها و فناوری های بالابر حل می کنند.
سری FL Switch 1000NT برای معرفی مدل‌های دمای گسترده با تأییدیه‌های پیشرفته برای بازارهای فرآیندی و دریایی گسترش بیشتری یافته است.
 
این سوئیچ‌ها یک محفظه فلزی محکم، با تراکم پورت عالی و اولویت‌بندی ترافیک پروتکل اتوماسیون برتر در کلاس را ارائه می‌دهند. این هفت مدل امکان کاربرد در صنایع مختلف مانند نفت و گاز و کشتی سازی را فراهم می کند.
 
مدل‌های منتخب همچنین دارای پورت‌های SFP هستند که انعطاف‌پذیری بیشتری را برای مشتریان بسته به نیازهای اتصال برنامه و فاصله آنها فراهم می‌کند. به لطف محفظه مقاوم، سری FL Switch 1000NT از مصونیت بالایی در برابر نویز برخوردار است و این امکان را برای استفاده در حیاتی ترین برنامه ها فراهم می کند. اترنت کارآمد انرژی همچنین به این سوئیچ ها اجازه می دهد تا مصرف انرژی کمتری داشته باشند که باعث کاهش گرما و اثر کلی دستگاه می شود.
 
فونیکس کنتاکت یک پیشرو در بازار جهانی و مستقر در آلمان است. گروه ما مترادف با اجزاء، سیستم ها و راه حل های آینده نگر در زمینه های مهندسی برق، الکترونیک و اتوماسیون است.