بررسی اجمالی آموزش PLC و HMI

میکرو PLC های IDEC ویژگی های قدرتمند و عملکرد پیشرفته را بدون برنامه نویسی پیچیده ارائه می دهند. آیا می خواهید مهارت ها و دانش عملی PLC و HMI را بیاموزید تا بتوانید به زمین بزنید؟ دوره های آموزشی IDEC با پنج بسته مقرون به صرفه برای انتخاب، نه تنها به شما امکان برنامه ریزی، اشکال زدایی و نگهداری سیستم های اتوماسیون IDEC را می دهد، بلکه سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز برای شروع طراحی خود را به محض خروج در اختیار شما قرار می دهد. ساختار عملی و تعاملی این کلاس‌ها از نمونه‌های دنیای واقعی برای ارائه آموزش فنی کامل تنها در سه روز استفاده می‌کند. و با اندازه‌های کلاس کوچک، می‌توانید انتظار داشته باشید که توجه شخصی و یک به یک را به خود جلب کنید، از جمله زمانی که با کارشناسان IDEC برای پرسیدن سؤالات کاربردی خاص و دریافت کمک برای یافتن راه‌حل‌های نیاز دارید.
   
IDEC PLC/HMI آموزش را پوشش می دهد:
اصول PLC مانند سخت افزار، سیستم های شماره گذاری و نحوه عملکرد PLC.
توابع اساسی: مدار چفت، مدارهای سری و موازی. نحوه استفاده از تایمر، شمارنده و توابع پیشرفته مانند دستکاری داده ها. Modbus ارتباطات و PID.
تظاهرات در MicroSmart FC6A.
برنامه نویسی با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی HG3G HMI.
جلسه پرسش و پاسخ با کارشناسان PLC ما برای بحث در مورد برنامه کنترل خاص شما.
 
 
قیمت: آموزش 4 روزه با گزینه بسته
ما معتقدیم بهترین راه برای حفظ آنچه پس از شرکت در آموزش آموخته‌اید، داشتن محصولات واقعی است. به همین دلیل است که ما یک بار خرید از پنج بسته آموزشی موجود را به عنوان هزینه ثبت نام در سمینار آموزشی پیشنهاد می کنیم.
 
بسته‌های آموزشی به کاربران امکان می‌دهد چهار روز در دوره آموزشی شرکت کنند که شامل همه چیز از ویژگی‌ها، پیکربندی‌ها، نظارت و کنترل از راه دور گرفته تا برنامه‌های خاص، و یک جلسه پرسش و پاسخ با کارشناسان ما می‌شود.
 
بسته ها شامل PLC، اچ ام ای ، منبع تغذیه، کابل ها و نرم افزار است. این برای کاربرانی که می‌خواهند در یک برنامه یادگیری جامع متمرکز بر سیستم‌های اتوماسیون IDEC شرکت کنند، بهترین است و می‌خواهند دانش، تجربه و محصولات را برای شروع فوری ترک کنند.
به دنبال زباله های هسته ای
انتخاب من برای معدن خوش شانسی بود، اتوماسيون صنعتي دلتا  همانطور که زمان بازدید من نیز خوش شانس بود، زیرا درست در وسط جلسه ای بین مردم محلی عصبانی، نمایندگان شرکت معدنی و دوستداران محیط زیست از بین رفتم. موضوع گردهمایی خندقی بود که سال ها پیش آب های آلوده از طریق آن ریخته شده بود و هرگز تمیز نشد. این افراد مهربان نه تنها به من خندق رادیواکتیو اشاره کردند، بلکه مقادیری مرجع نیز برای مقایسه شمارنده گایگر-مولر من ارائه کردند.