Fluke Networks FiberLert را معرفی کرد، اولین آشکارساز فیبر زنده با اندازه و قیمت برای هر شخصی.

 
 
FiberLert Live Fiber Detector، یک تستر جیبی.
Fluke Networks آشکارساز فیبر زنده FiberLert™ را معرفی کرده است، یک تستر جیبی که طول موج های مادون قرمز نزدیک (850 تا 1625 نانومتر) را که در ارتباطات فیبر نوری استفاده می شود، تشخیص می دهد. هنگامی که تستر در مقابل یک پورت فیبر نوری فعال یا پچ کورد قرار می گیر سایت اتوماسیون صنعتی تستر یک نور پیوسته و صدای اختیاری از خود ساطع می کند. بر خلاف تسترهای پیچیده تر، FiberLert نیازی به تنظیم یا تفسیر قرائت اندازه گیری از طرف کاربر ندارد.
 
آدریان یانگ، مدیر محصول FiberLert گفت: «مهندسان و تکنسین های شبکه زیادی وجود دارند که نیاز به آزمایش و عیب یابی اتصالات فیبر به صورت گهگاهی دارند، اما فاقد ابزار و تخصص برای انجام این کار هستند. بنابراین آنها مجبورند علت یک مشکل ارتباطی را حدس بزنند و قطعاتی مانند فرستنده گیرنده و سیم‌های پچ را جایگزین کنند تا مشکل حل شود.
 
FiberLert حدس و گمان را با نشان دادن واضح اینکه کجا سیگنال وجود دارد و کجا نیست حذف می کند. این به کاربران این امکان را می دهد که به سرعت علت مشکل، مانند فرستنده گیرنده یا وصله سیم ناکارآمد را شناسایی و برطرف کنند. FiberLert از پچ‌کوردها و پورت‌های تک حالته، چند حالته، UPC/APC پشتیبانی می‌کند و می‌تواند بدون تماس با پورت یا پچ‌کورد آزمایش کند و خطر آلودگی یا آسیب را کاهش دهد.
 
 
FiberLert حدس و گمان را با نشانه واضح حذف می کند.
جایی که من کار می کنم، پیکربندی مجدد پچ پنل های فیبر یک کار معمولی است. استوارت کندریک، وبلاگ نویس صنعت و مهندس سیستم در یک سازمان تحقیقات زیست پزشکی سیاتل، گفت: متأسفانه، ما متخصصان فیبر اختصاصی نداریم. «FiberLert این فرآیند را تسریع می‌بخشد و به هر کسی در تیم پرمشغله ما اجازه می‌دهد تشخیص دهد که آیا بلیطی که می‌گوید مسیر دیگر استفاده نمی‌شود، درست است یا خیر. اگر سیم پچ را برداریم و FiberLert به ما بگوید غیرفعال است، با خیال راحت آن پیوند را تغییر می دهیم. اگر FiberLert بگوید فعال است، ما به سرعت سیم را دوباره وصل می کنیم و توجه می کنیم که اسناد ما نادرست است و نیاز به به روز رسانی دارد.
 
ویژگی LightBeat™ FiberLert چراغ LED را چشمک می زند که نشان دهنده وضعیت روشن و باتری خوب است. یک تایمر پس از پنج دقیقه عدم فعالیت، تستر را خاموش می کند تا عمر باتری را افزایش دهد. طراحی مستحکم شامل یک گیره جیبی مناسب است و دارای دو سال ضمانت است.
 
دسترسی
Fluke Networks FiberLert Live Fiber Detector برای خرید از فروشندگان در سراسر جهان یا مستقیماً از طریق fluke.com برای مشتریان ایالات متحده با قیمت 129.99 دلار در دسترس است.
 
Fluke Networks پیشرو در سراسر جهان در صدور گواهینامه، عیب یابی، و ابزار نصب برای متخصصانی است که زیرساخت های مهم کابل کشی شبکه را نصب و نگهداری می کنند. از نصب پیشرفته‌ترین مراکز داده تا بازیابی خدمات در کف کارخانه، ترکیبی از قابلیت اطمینان افسانه‌ای و عملکرد بی‌نظیر ما تضمین می‌کند که کارها به طور مؤثر انجام می‌شوند. محصولات شاخص این شرکت شامل LinkWare™ Live نوآورانه، راه حل پیشرو در صدور گواهینامه کابل متصل به ابر در جهان با بیش از پنجاه میلیون نتیجه آپلود شده تا به امروز است.